Nabór do szkółki tenisa ziemnego

Zapraszamy dzieci w wieku 5-9 lat do dołączenia do grona podopiecznych Akademii Tenisa w Barlinku!

Nasza szkółka funkcjonuje od dawna, ale od niespełna 2 lat młodzi adepci tenisa trenują na całorocznej, profesjonalnej hali tenisowej pod okiem licencjonowanych trenerów i instruktorów Polskiego Związku Tenisowego. Po tym czasie ATB może pochwalić się wieloma sukcesami samych podopiecznych jak i trenerów. Barlinecką akademię tworzą ludzie, dla których tenis ziemny jest życiową pasją, toteż poza wspaniałą przygodą z tym sportem, głównym celem powołania szkółki jest stworzenie jak najlepszych warunków szkoleniowych dla dzieci, tak aby umożliwić im rywalizację w również sporcie kwalifikowanym.

Dzięki nieustannym inwestycjom w nowoczesny sprzęt i szkoleniom, załoga ATB stale podnosi swoje kwalifikacje, wykorzystując w pracy aktualne metody treningowe.

Zajęcia w barlineckiej Akademii Tenisa to nie tylko lekcje. Przez cały rok oprócz treningów organizujemy liczne turnieje i ligi, obozy sportowe oraz półkolonie. Bierzemy udział w turniejach wyjazdowych, reprezentując z sukcesami nasze miasto na arenie ogólnopolskiej.

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z tenisem już od września. Na czas trwania zajęć zaopatrujemy dzieci w rakiety tenisowe dostosowane do ich wzrostu i umiejętności.

Zapisy oraz informacje:
tenisbarlinek@gmail.com
Tel. 693 550 823