Nasi trenerzy wygrywają turniej PLT!

W miniony weekend po raz drugi został zorganizowany turniej Polskiej Ligi Tenisa w Barlinku. To prestiżowe rozgrywki, w których uczestniczy ponad 10 000 graczy z całego kraju. W rywalizacji wzięło udział 45 zawodników w 4 różnych kategoriach: I liga, II liga, 45+ oraz PLT Kobiet

W ciągu dwóch dni zawodnicy i zawodniczki rozegrali łącznie ponad 60 meczów! Po zaciętej rywalizacji i wielu wspaniałych spotkaniach wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii:

W I lidze zwyciężył Szymon Bunda (Barlinek), pokonując w finale Pawła Bilickiego (Szczecin) 4/1 4/2

W II lidze najlepszy okazał się Mateusz Lewandowski (Piła) zwyciężając w ostatnim meczu z Wojciechem Urbaniakiem (Gościm) 4/1 4/1

W kategorii 45+ triumfował Wojciech Tomków (Słubice), który w rozgrywce finałowej pokonał Pawła Kalickiego (Żary) 4/2 4/2

Wśród Pań najlepsza okazała się Marta Wiśniewska (Barlinek), a drugie miejsce wywalczyła Sylwia Mularczyk (Koszalin)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom wspaniałej sportowej postawy i walki w duchu fair play. Składamy również podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali nas podczas organizacji tych zawodów! 🙂