Obóz tenisowo-sportowy w Nowej Studnicy

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszej rocznicy powstania Barlineckiej Akademii Tenisa, która od października umożliwia całoroczne szkolenie zarówno dzieci jak i dorosłych. Treningi odbywają się na nowoczesnym, krytym korcie, dzięki czemu gra jest możliwa w każdych warunkach pogodowych. Nad prawidłowym rozwojem naszych wychowanków czuwają: licencjonowani trenerzy Polskiego Związku Tenisowego Szymon Bunda i Przemysław Glapiak, a także trener od przygotowania ogólnorozwojowego Łukasz Blezień.

Przerwa wakacyjna to świetna okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas, a także intensywniej popracować przed sezonem zimowym. Dlatego też w dniach 23-30 lipca podopieczni Akademii Tenisa Barlinek uczestniczyli w obozie sportowo-tenisowym, który odbył się w malowniczej miejscowości, położonej w samym centrum Drawieńskiego Parku Narodowego – Nowej Studnicy. Oprócz treningów tenisowych i sprawnościowych, na co dzień nie brakowało takich rozrywek jak warsztaty kreatywne, kino, kajaki, jazda konna, mini golf oraz różnorodne gry zespołowe. Obóz zwieńczył zorganizowany w ostatnich dniach pobytu turniej tenisowy w kategorii pomarańczowej i zielonej. Poniżej przedstawiamy zwycięzców:

Kategoria pomarańczowa:
I miejsce: Oliwia Goryńska
II miejsce: Małgorzata Wiśniak
III miejsce: Matylda Gaweł

Kategoria zielona:
I miejsce: Maksymilian Mitek
II miejsce: Maja Lachowicz
III miejsce: Paweł Walaszczyk

Gratulujemy zwycięzcom, a  wszystkim uczestnikom obozu dziękujemy za wspólnie spędzony czas, pełen emocji i nowych wrażeń! Do zobaczenia wkrótce!