Sukces w Grand Prix Szczecina

W dniach 14-15 listopada na kortach przy alei Wojska Polskiego odbył się turniej Grand Prix Szczecina. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie przygotowali się do zawodów, w których łącznie wzięło udział aż 40 zawodników i zawodniczek.

W kategorii OPEN Kobiet znakomicie zaprezentowały się Małgorzata Wiśniak oraz Zuzanna Maj. Podopieczne trenera Szymona Bundy były najmłodszymi uczestniczkami turnieju lecz w sobotnich grach eliminacyjnych po fantastycznej grze awansowały do niedzielnych półfinałów. Jak się okazało w drugim dniu turnieju Gosia i Zuzia nie poprzestały na tym i wygrały oba swoje spotkania półfinałowe z wyżej notowanymi rywalkami i tym samym awansowały do finału Grand Prix Szczecina. W meczu finałowym minimalnie lepsza okazała się Gosia Wiśniak pokonując Zuzię Maj 6/3 3/6 10/7

Natomiast w kategorii OPEN Mężczyzn Szymon Bunda w sobotnich grach eliminacyjnych wygrał oba spotkania pokonując T. Kochańskiego oraz P. Leszczyńskiego i pewnie awansował do niedzielnych ćwierćfinałów. W drugim dniu zawodów po znakomitym spotkaniu z obu stron Szymon zwyciężył z M. Andrzejewskim 7/6 6/4 i awansował do półfinału turnieju. Następnie w meczu 1/2 pokonał B. Maciochę wynikiem 6/4 6/4 i tym samym zapewnił sobie miejsce w finale Grand Prix Szczecina. Niestety w meczu finałowym z P. Bilickim przy stanie 2/6 2/3 musiał poddać mecz z powodu kontuzji, ostatecznie zajmując 2 miejsce w całym turnieju.

Gratulujemy w szczególności naszym zawodniczkom, które pokazały, że wieloletnia ciężka praca na treningach, cierpliwość i konsekwencja przynoszą oczekiwane efekty!