Świetny występ naszych zawodników na turnieju w Ahlbeck/Świnoujście

W miniony weekend odbyły się I Otwarte Halowe Mistrzostwa Wyspy Uznam w Tenisie Ziemnym. Był to turniej Międzynarodowy, do którego zgłosiło się niemal 60 zawodników i zawodniczek, rywalizując w grach pojedynczych, podwójnych oraz mieszanych. Mecze rozgrywane były na nowoczesnej hali w Świnoujściu oraz w niemieckiej miejscowości Ahlbeck. Seniorska reprezentacja Akademii Tenisa Barlinek w składzie: Szymon Bunda, Roman Bunda, Marta Wiśniewska i Jarosław Wiśniewski spisała się znakomicie zdobywając medale w każdej kategorii. W grach singlowych udział wzięła Marta Wiśniewska (kat. open), oraz Roman Bunda (kat. +50). Oboje rozegrali znakomite zawody i zajęli zasłużone 2 miejsce w swoich kategoriach. W grze podwójnej mężczyzn para Szymon Bunda/Roman Bunda wspólnie z parą Jarosław Wiśniewski/Dariusz Gałęzyka (Koszalin) wywalczyli 3 miejsce. W grach mieszanych Szymon Bunda w parze z Martą Wiśniewską zajęli 2 miejsce, przegrywając po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu z parą Ireneusz Maciocha/Barbara Maciocha 2/6 6/4 3/10. Gratulujemy również Waldemarowi Skórczyńskiemu, który w grze podwójnej (kat. +100) zajął 3 miejsce. Reasumując, były to świetne zawody, z wyjątkowym poziomem organizacyjnym i sportowym. Cieszymy się, że mogliśmy godnie reprezentować Barlinek w tak prestiżowym turnieju.