Wykorzystaj ten czas!

W ciągu ostatnich kilku dni wszyscy znaleźliśmy się w obliczu trudnej sytuacji. W obliczu kryzysu związanego z powszechnie panującą pandemią wiele naszych codziennych obowiązków, a także aktywności zostało tymczasowo zawieszonych. Niestety my również z uwagi na wasze bezpieczeństwo musieliśmy wstrzymać nasze wspólne treningi.

Natomiast chcielibyśmy umożliwić wam, aby ten czas absencji był przez was wykorzystany i przepracowany w warunkach domowych. Tenis to sport, który opiera się przede wszystkim na ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji, sile, zwinności, wytrzymałości, szybkości czy gibkości.

W związku z tym zachęcamy was do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Wszyscy zawodnicy Akademii Tenisa Barlinek mogą kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, bądź za pomocą komunikatorów internetowych. Z chęcią przygotujemy wam indywidualny plan treningowy na najbliższe dni, który samodzielnie wykonacie w domu. Warto spożytkować ten czas mimo tymczasowego schowania rakiety do pokrowca 🙂 Być może macie jeszcze pytania dotyczące waszej gry lub chcielibyście przedyskutować tematy, na które nie zawsze jest czas na zajęciach. Jesteśmy do waszej dyspozycji! 🙂