Yonex Demo Days Cup 2019

W sobotę 26 października rozegrany został turniej Yonex Demo Days Cup. Była to trzecia odsłona turnieju, na którym można było przetestować najnowsze modele rakiet topowego producenta sprzętu tenisowego. Do tenisowych zmagań przystąpiło 24 zawodników i zawodniczek, którzy utworzyli 12 par. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, z których najlepsze pary zagrały mecz finałowy, a pary które uplasowały się na drugiej pozycji – mecz o trzecie miejsce. Po zaciętych i pełnych emocji meczach, klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Przemysław Glapiak i Andrzej Pakosz
II miejsce – Marta Wiśniewska i Roman Bunda
III miejsce – Sebastian Witkowski i Damian Hyży
IV miejsce – Ksawery Wierzbicki i Jakub Garganisz

W Turnieju “Jednej Piłki”, który towarzyszył głównym zawodom zwyciężyła Zuzanna Maj

Po meczu finałowym organizatorzy rozlosowali wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich najnowszy model rakiety Yonex VCORE Galaxy Black o wartości ponad 900 PLN trafił w ręce Damiana Retzlaf. Natomiast oryginalną koszulkę Yonex’a z podpisem najlepszego polskiego tenisisty – Huberta Hurkacza wylosował jego brat – Mateusz Retzlaf. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom, a także szczęśliwcom podczas losowania 🙂