O klubie

Akademia Tenisa Barlinek to miejsce dla wszystkich miłośników i sympatyków tenisa ziemnego. Nasz klub tworzą ludzie, dla których tenis to ogromna pasja, którą zarażamy coraz więcej osób. Akademia powstała w 2015 roku i jest licencjonowanym klubem Polskiego Związku Tenisowego. Jej założycielami są młodzi ludzie, pasjonaci tenisa, a także byli zawodnicy, którzy swoje doświadczenia zdobywali na arenie krajowej i międzynarodowej. Naszą misją jest przede wszystkim nauczanie i propagowanie tenisa wśród dzieci i młodzieży, zarówno na poziomie rekreacyjnym jak również zawodniczym. Dzięki naszym trenerom, każdy może nie tylko doskonalić technikę gry, ale także rozpocząć swoją sportową przygodę z tenisem. Nasi trenerzy, goście oraz ludzie, którzy są częścią tego miejsca, dbają o to aby tworzyć warunki jak najbardziej sprzyjające uprawianiu tej pięknej dyscypliny sportu.

Akademia Tenisa Barlinek:

• Całoroczny obiekt tenisowy
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Wykwalifikowana kadra trenerska
  • Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Cardio Tennis
  • Ligi i turnieje
  • Serwis rakiet tenisowych
  • Organizacja imprez i wydarzeń sportowych