VIII Edycja Thermo-Transit Cup za nami!

18 maja zakończyliśmy kolejną, VIII już edycja ligi deblowej oraz mikstowej Thermo-Transit. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 12 par deblowych i również 12 par mikstowych. Po kilkumiesięcznych zmaganiach do turnieju MASTERS awansowało 8 par z obu klas rozgrywkowych. Rywalizacja była niezwykle zacięta i w wielu spotkaniach o ostatecznym wyniku decydował super tie break. Tegorocznymi zwycięzcami okazali się:

Liga deblowa:
1 Miejsce – Maciej Czosnowski i Robert Wyszyński
2 Miejsce – Przemysław Glapiak i Damian Hyży

Warto zaznaczyć, że w decydującym meczu deblowym znalazły się obie pary, które wcześniej już dwukrotnie docierały do wielkiego finału, jednak żadna z nich nie sięgnęła po najwyższe trofeum. Tym razem ta sztuka udała się parze choszczeńskiej, a para Glapiak/Hyży musi ponownie spróbować swoich sił w kolejnej edycji.

Liga Mikstowa:
1 Miejsce – Agata Bartnik i Roman Bunda
2 Miejsce – Marta Wiśniewska i Jarosław Wiśniewski

W finale gry mikstowej mieliśmy prawdziwy roller coaster! Para Marta Wiśniewska/Jarosław Wiśniewski miała zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Po zwycięskim pierwszym secie, w drugiej odsłonie mieli bowiem aż 3 piłki meczowe z rzędu! Natomiast para Kaus/Bunda wykazała się doświadczeniem i odwrócili losy spotkania wygrywając w super tie break’u 10/8.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! 🙂