Zakończona Sukcesem VII Edycja Turnieju Tenisowego Thermo-Transit Cup

Wspaniałe emocje, pasja i zażarta rywalizacja – to wszystko towarzyszyło siódmej edycji Thermo-Transit Cup, która właśnie dobiegła końca. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, gromadzące zawodników z Barlinka i okolic, wzbudziło spore zainteresowanie zarówno wśród graczy, jak i kibiców.

W tegorocznej edycji ligi wzięło udział aż 50 utalentowanych graczy, gotowych do walki na kortach i do pokazania swoich umiejętności.

Runda finałowa dostarczyła kibicom największych emocji. W grach mikstowych pierwsze miejsce zdobyła para Sandra Glapiak i Szymon Bunda, prezentując niezwykłe doskonałą synchronizację na korcie. Drugie miejsce przypadło parze Marta Wiśniewska i Paweł Walaszczyk, którzy także walczyli o każdy punkt, zostawiając na korcie sporo zdrowia.

W grach deblowych nie zabrakło niespodzianek. Po długim czasie udało się pokonać dominującą na poprzednich edycjach parę Roman Bunda/Marian Tomaszewski. Zwycięstwo w tym sezonie nieoczekiwanie odnieśli Adam Leończuk i Szymon Bunda. Drugie miejsce przypadło duetowi Robert Wyszyński i Maciej Czosnowski, którzy stanęli na wysokości zadania i kolejny raz zdobywają puchar w tych rozgrywkach.

Organizatorzy wydarzenia nie zapomnieli podziękować firmie Thermo-Transit, która pełniła rolę sponsora tytularnego, wspierając rozwój tenisa w regionie i umożliwiając organizację tego pięknego turnieju.

Thermo-Transit Cup VII to nie tylko rywalizacja na korcie, ale także wyjątkowa okazja do integracji społeczności, promocji aktywnego trybu życia i sportowego ducha. Zawodnicy, kibice i organizatorzy już czekają na kolejną edycję, która przyniesie pewnie równie wiele ciekawych meczów i sportowych emocji.